Piedestal i empirestil

Piedestal i empirestil
Piedestal i empirestil
Piedestal i empirestil
Piedestal i empirestil
Piedestal i empirestil
Piedestal i empirestil
Piedestal i empirestil
Piedestal i empirestil

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PIEDESTAL, 1900-talets första hälft, empirestil, med stenskiva, höjd 65, 24 x 24 cm

Bruksslitage

351392

2015-12-25