Bo-Åke Adamsson färglitografi

Bo-Åke Adamsson färglitografi
Bo-Åke Adamsson färglitografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BO-ÅKE ADAMSSON (född 1941), "Ludi Olympi MM", signerad Bo Åke Adamsson, färglitografi, 86 x 65 cm

351396

2015-12-25