Bo-Åke Adamsson färglitografi
2015-12-25
351396
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BO-ÅKE ADAMSSON (född 1941), "Ludi Olympi MM", signerad Bo Åke Adamsson, färglitografi, 86 x 65 cm