Stol rokokostil
Vollendet
2015-12-25
351401
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
STOL, 1800-talets andra hälft, rokokostil, ek, mellaneuropa, sitthöjd ca 46 cm
Bruksslitage, klädseln något fläckad