Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
AVDELNINGSSKÄRM, 1900-talets början, jugend, 3-delad, ek, delvis broderad med förgylld tråd, bronserad dekor, höjd 130, utvikt 160 cm
Slitage, en dekordel saknas
351402
2015-12-25
Gör en kostnadsfri värdering här