Avdelningsskärm jugend

Avdelningsskärm jugend
Avdelningsskärm jugend
Avdelningsskärm jugend
Avdelningsskärm jugend
Avdelningsskärm jugend
Avdelningsskärm jugend

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

AVDELNINGSSKÄRM, 1900-talets början, jugend, 3-delad, ek, delvis broderad med förgylld tråd, bronserad dekor, höjd 130, utvikt 160 cm

Slitage, en dekordel saknas

351402

2015-12-25