Sängbord engelsk stil

Sängbord engelsk stil
Sängbord engelsk stil
Sängbord engelsk stil
Sängbord engelsk stil
Sängbord engelsk stil
Sängbord engelsk stil
Sängbord engelsk stil
Sängbord engelsk stil
Sängbord engelsk stil
Sängbord engelsk stil

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, klädd skiva, höjd 68, 45 x 46 cm

Slitage

351406

2015-12-25