Lars Fohlin oljemålning

Lars Fohlin oljemålning
Lars Fohlin oljemålning
Lars Fohlin oljemålning
Lars Fohlin oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LARS FOHLIN (1934-97): "Samtal", signerad Lars Fohlin, olja på duk, 52 x 52 cm
PROVENIENS: Svenska Bilder

351408

2015-12-25