Herbert Zangs blandteknik

Herbert Zangs blandteknik
Herbert Zangs blandteknik
Herbert Zangs blandteknik
Herbert Zangs blandteknik

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

7 000 SEK

HERBERT ZANGS (1924-2003), Utan titel, blandteknik, signerad och daterad Zangs 57, 57 x 49 cm

351416

2015-12-25