Herbert Zangs blandteknik

Herbert Zangs blandteknik
Herbert Zangs blandteknik
Herbert Zangs blandteknik
Herbert Zangs blandteknik

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

HERBERT ZANGS (1924-2003), Utan titel, blandteknik, signerad och daterad Zangs 58, 73 x 49 cm

351417

2015-12-25