Nils G Stenqvist oljemålning

Nils G Stenqvist oljemålning
Nils G Stenqvist oljemålning
Nils G Stenqvist oljemålning
Nils G Stenqvist oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NILS G STENQVIST (1934-2005), "Naturens hemliga tecken", monogramsignerad a tergo NGS, olja på duk, 100 x 135 cm

Duklagningar och skador

351433

2015-12-25