Ingegerd K Westin olja

Ingegerd K Westin olja
Ingegerd K Westin olja
Ingegerd K Westin olja
Ingegerd K Westin olja
Ingegerd K Westin olja
Ingegerd K Westin olja

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

INGEGERD K WESTIN (född 1947), Komposition, monogramsignerad IKW, olja på duk, 50x50 cm

351439

2015-12-26