Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SYBORD, 1800-tal, Karl Johan, på lyrfot, fanerat i mahogny, mässingsdetaljer, höjd 75, 56 x 36 cm, nyckel finns
351447
2015-12-26
Gör en kostnadsfri värdering här