Sybord på lyrfot

Sybord på lyrfot
Sybord på lyrfot
Sybord på lyrfot
Sybord på lyrfot
Sybord på lyrfot
Sybord på lyrfot
Sybord på lyrfot
Sybord på lyrfot

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SYBORD, 1800-tal, Karl Johan, på lyrfot, fanerat i mahogny, mässingsdetaljer, höjd 75, 56 x 36 cm, nyckel finns

351447

2015-12-26