Roland Svensson - Menföresbåten
2015-12-29
351459
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Menföresbåten", signerad Roland S, 54/310, färglitografi, bildmått ca 40x32cm
Gulnader efter passepartout