Roland Svensson - Menföresbåten

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Menföresbåten", signerad Roland S, 54/310, färglitografi, bildmått ca 40x32cm

Gulnader efter passepartout

351459

2015-12-29