Snedklaffssekretär

Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SNEDKLAFFSSEKRETÄR, George III, England, fanérad i mahogny, beslag i mässing, höjd 104, 91x53 cm, nyckel finns

Sprickor, enstaka fanerlagningar, fanérskador, skev klaff

351463

2015-12-26