Roland Svensson - Svenska Högarnas fyrplats 1974

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Svenska Högarnas fyrplats", 1974, signerad Roland S, hc, färglitografi, ca 30x45 cm

Gulnader

351469

2015-12-29