Roland Svensson - Vårisen Gillöga 1970
2015-12-29
351473
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vårisen, Gillöga", 1970, signerad Roland S, pt, färglitografi, bildmått ca ca 24x47 cm