Roland Svensson - Vinterafton Sandhamn

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vinterafton Sandhamn", signerad Roland S, PT, färglitografi, bildmått ca 33x44 cm

351486

2015-12-29