Roland Svensson - Shetland

Roland Svensson - Shetland
Roland Svensson - Shetland

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Ålderdomlig interiör från Isle of Foulz - Shetland", 1976, signerad Roland S, hc, färglitografi, bildmått ca 56x35

351491

2015-12-29