Roland Svensson - Kortspelare 1940-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Kortspelare", 1940-tal, signerad Roland S, litografi, bildmått ca 20x29 cm

351500

2015-12-29