Roland Svensson - Stora Nassa

Roland Svensson - Stora Nassa
Roland Svensson - Stora Nassa

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "St.Nassa", signerad Roland S, 215/220, färglitografi, ca 20x37 cm

Gulnader

351510

2015-12-29