Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
RICHARD LINDSTRÖM (1882-1943): Tremastare, signerad och daterad Richard Lindström 1936, olja på pannå, 103x87 cm
351511
2015-12-26
Gör en kostnadsfri värdering här