Richard Lindström

Richard Lindström
Richard Lindström
Richard Lindström
Richard Lindström

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RICHARD LINDSTRÖM (1882-1943): Tremastare, signerad och daterad Richard Lindström 1936, olja på pannå, 103x87 cm

351511

2015-12-26