Roland Svensson - Trettondagsvinter

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Trettondagsvinter", signerad Roland S, hc, färglitografi, bildmått 31x53 cm

351519

2015-12-29