Wedgwood porslin

Wedgwood porslin
Wedgwood porslin
Wedgwood porslin
Wedgwood porslin
Wedgwood porslin
Wedgwood porslin
Wedgwood porslin
Wedgwood porslin

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

WEDGWOOD, 10 dlr, 1900-tal, England, bestående av 1 par ljusstakar, 4 dosor med lock, vas, 3 fat samt sockerskål, ljusstakarnas höjd 22 cm

EWn ljusstake med nagg

351524

2015-12-26