Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
WEDGWOOD, 10 dlr, 1900-tal, England, bestående av 1 par ljusstakar, 4 dosor med lock, vas, 3 fat samt sockerskål, ljusstakarnas höjd 22 cm
EWn ljusstake med nagg
351524
2015-12-26
Gör en kostnadsfri värdering här