Roland Svensson - Stockholm, Slussen
2015-12-29
351526
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROLAND SVENSSON, (1910-2003): Slussen, Stockholm, signerad Roland S, PT, 78/225, färglitografi, bildmått ca 29x22 cm
Gulnader