OS 1912 Stockholm - Helsingfors 1952 Sportauktion

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

OLYMPISKA SPELEN 1912 I STOCKHOLM, bägare, tenn. Stämplad AB GAMLA SANTESSONSKA TENNGJUTERIET STOCKHOLM
höjd 9,5 cm, diameter 5,5 cm samt OLYMPISKA SPELEN I HELSINGFORS 1952, Inträdesbiljett 25 VII 1952, 9x11,5 cm

Ytskador

351527

2016-02-27