Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SYBORD, 1960-tal, fanérat i teak, skjutbar skiva, inredning med fack, höjd ca 60, 75x43 cm
Smärre, slitage, märken
351528
2015-12-26
Gör en kostnadsfri värdering här