Kornischer i skuret trä nyrokoko

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KORNISCHER, 4 st, 1800-talets slut, nyrokoko, valnöt, skuret trä, längd 169 cm
Proveniens, inköpta på auktion på Lennartsnäs herrgård 1999

Några enstaka nagg

351536

2015-12-26