Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KORNISCHER, 4 st, 1800-talets slut, nyrokoko, valnöt, skuret trä, längd 169 cm
Proveniens, inköpta på auktion på Lennartsnäs herrgård 1999
Några enstaka nagg
351536
2015-12-26
Gör en kostnadsfri värdering här