CG Wadell oljemålning efter Nils Forsberg

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL GABRIEL WADELL (1865-1909): En hjältes död, kopia efter Nils Forsbergs målning, signerad och daterad "CG Wadell -07 kopia efter Nils Forsberg", olja på duk 56x75 cm

351548

2015-12-28