Roland Svensson - Röder utskärgård

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Röder utskärgård", signerad Roland S., 81/350, färglitografi, bildmått ca 27x54 cm

351552

2015-12-29