Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARDY STRÜWER (född 1939): Figurkomposition, signerad och numrerad 113/200, färglitografi, bladstorlek ca 42 x 59,5 cm, oramad
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
351560
2016-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här