Ardy Strüwer

Ardy Strüwer
Ardy Strüwer

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARDY STRÜWER (född 1939): Figurkomposition, signerad och numrerad 113/200, färglitografi, bladstorlek ca 42 x 59,5 cm, oramad

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

351560

2016-01-10