Astrid de Wolfe oljemålning

Astrid de Wolfe oljemålning
Astrid de Wolfe oljemålning
Astrid de Wolfe oljemålning
Astrid de Wolfe oljemålning
Astrid de Wolfe oljemålning
Astrid de Wolfe oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ASTRID DE WOLFE (född Munthe, 1926): Motiv från Funchal Madeira, olja på duk, signerad A M-d-W, ca 40 x 50 cm

351579

2015-12-26