Lisa Larson

Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LISA LARSON, skål, unik, signerad Lisa Larson samt studiohanden inpressat i godset, höjd ca 14,5, diameter 22,5 cm

Tillverkningsdefekt samt smärre repor

351580

2015-12-25