Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets senare del, underrede i ek, klädd i grå textil, sitthöjd ca 44 totalhöjd ca 128 cm
Slitage, blekt klädsel, smärre fläckar
351585
2015-12-26
Gör en kostnadsfri värdering här