Bord
2015-12-26
351587
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATBORD, 1960-tal, fanerat, betsat underrede, en iläggsskiva (47 cm), höjd ca 73, ca 135 x 85 cm
Slitage