S Ewert Fiskegubbar

S Ewert Fiskegubbar
S Ewert Fiskegubbar
S Ewert Fiskegubbar
S Ewert Fiskegubbar
S Ewert Fiskegubbar
S Ewert Fiskegubbar
S Ewert Fiskegubbar
S Ewert Fiskegubbar
S Ewert Fiskegubbar
S Ewert Fiskegubbar

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

S EWERT (1900-tal): (2) Fiskegubbar, signerade S Ewert, olja på duk, 39x36 cm vardera

Smärre ytmärken

351607

2015-12-29