Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EDVIN OLLERS (1888-1959), Brygga, olja på duk, signerad och daterad E Ollers 1948, ca 33 x 40 cm
351609
2015-12-26
Gör en kostnadsfri värdering här