Per Gummeson
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
PER GUMMESON (1858-1928): Den röda stugan, signerad P. Gummeson, olja på duk, 39x41 cm
Kuntoraportti
351612
Päivämäärä:
2015-12-29