Per Gummeson

Per Gummeson
Per Gummeson
Per Gummeson
Per Gummeson
Per Gummeson
Per Gummeson

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

PER GUMMESON (1858-1928): Den röda stugan, signerad P. Gummeson, olja på duk, 39x41 cm

Kuntoraportti

351612

Päivämäärä:

2015-12-29