Emil Lindgren Bretagne 1926

Emil Lindgren Bretagne 1926
Emil Lindgren Bretagne 1926
Emil Lindgren Bretagne 1926
Emil Lindgren Bretagne 1926
Emil Lindgren Bretagne 1926
Emil Lindgren Bretagne 1926

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EMIL LINDGREN (1866-1940): Ostronplockerska, Bretagne, signerad och daterad Emil Lindgren 1926, olja på duk, 68x99 cm

351615

2015-12-29