Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MAGNUS BERG (född 1953): "Badande", signerad M. Berg, samt signerad och daterad 83 a tergo, olja på duk, 26x34 cm
Minimal ytskada, annars mycket gott skick
351621
2015-12-26
Gör en kostnadsfri värdering här