Rolf Lidberg blandteknik

Rolf Lidberg blandteknik
Rolf Lidberg blandteknik
Rolf Lidberg blandteknik
Rolf Lidberg blandteknik

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLF LIDBERG (1930-2005): Välkommen till höstterminen, monogramsignerad och daterad RL -88, blandteknik, ca 22x31 cm

351641

2015-12-26