Rolf Lidberg

Rolf Lidberg
Rolf Lidberg

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLF LIDBERG (1930-2005): Laxfiske, signerad och daterad Rolf Lidberg1968, färglitografi, numrerad 13/20, 38x47 cm,

351648

2015-12-26