Djungelmotiv

Djungelmotiv
Djungelmotiv
Djungelmotiv
Djungelmotiv

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Djungelmotiv, signerad och daterad semi? 56, olja på duk, 49x57 cm

351659

2015-12-26