Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JOHN PHILLIP (1817-1867), kopia efter: Gatubild med kvinnor, olja på duk, ca 43x58 cm

Krackeleringar

351664

2015-12-26