Carl Delsbo

Carl Delsbo
Carl Delsbo
Carl Delsbo
Carl Delsbo

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL DELSBO (1892-1990): "Bar do Molhe Foz do Douro maj 1952 Portugal", signerad och daterad Carl Delsbo Paris -89, olja på pannå, 38x47 cm

351668

2015-12-26