Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
CARL DELSBO (1892-1990): "Bar do Molhe Foz do Douro maj 1952 Portugal", signerad och daterad Carl Delsbo Paris -89, olja på pannå, 38x47 cm
351668
2015-12-26
Gör en kostnadsfri värdering här