Armbandsur Obrey
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OBREY, armbandsur, silver, Frankrike, 1970-tal, mekaniskt urverk, märkt Solid Silver Obrey Paris Made in France, ca 22 mm, armbandets innerdiameter ca 6 cm, total vikt ca 65 g
Bruksslitage
351689
2015-12-27