Armbandsur Obrey

Armbandsur Obrey
Armbandsur Obrey
Armbandsur Obrey
Armbandsur Obrey
Armbandsur Obrey
Armbandsur Obrey
Armbandsur Obrey
Armbandsur Obrey

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OBREY, armbandsur, silver, Frankrike, 1970-tal, mekaniskt urverk, märkt Solid Silver Obrey Paris Made in France, ca 22 mm, armbandets innerdiameter ca 6 cm, total vikt ca 65 g

Bruksslitage

351689

2015-12-27