Ludvig Eikaas
2015-12-27
351691
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LUDVIG EIKAAS (1920): (2) Komposition, signerad och numrerade Eikaas 48/50, etsning, ca 24,5x18,5 cm