Väggpendyl Robert Engström

Väggpendyl  Robert Engström
Väggpendyl  Robert Engström
Väggpendyl  Robert Engström
Väggpendyl  Robert Engström
Väggpendyl  Robert Engström
Väggpendyl  Robert Engström

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGPENDYL, Robert Engström, Stockholm, gustaviansk stil, 1900-tal, skuren dekor, förgylld och bronserad, höjd 80 cm, pendel finns

Slitage

351697

2015-12-27