Kittel 17/1800-tal

Kittel 17/1800-tal
Kittel 17/1800-tal
Kittel 17/1800-tal
Kittel 17/1800-tal
Kittel 17/1800-tal
Kittel 17/1800-tal
Kittel 17/1800-tal
Kittel 17/1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KITTEL, 17/1800-tal, mässing, höjd ca 13, diameter 31 cm

Lagningar, skador

351716

2015-12-27