Soffa senempire i mahogny
2015-12-27
351721
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFA, 1800-tal, senempire, mahogny, längd 262 cm
Fanérskador klädsel med fläckar